Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 5.1
8.6/10 104
HD 9 yorum Yeni Mutantlar - The New Mutants

New Mutants Yeni X-Man Projesi

X- Man filmleri son zamanlarda ciddi şekilde gelişmeye başladı. Tabi ne kadar gelişme olursa bir o kadar da unutulan ya da serisi tamamlanan filmler olur. Örneğin Wolverine gibi filmleri artık beyaz perde de göremeyeceğimiz doğru ama Deadpool sayesinde 20th Century Fox çizgi romandan uyarlanacak filmler için oldukça büyük planlar yapmaya ve büyük bütçeler ayırmaya başladı. Bu büyük planların bir parçası da full hd film kalitesi ile çok yakında izleyeceğimiz New Mutants filmi olacak.

Pekiyi bu yeni mutant filminin diğer X-Men filmlerinden farkı ne? Bu soru çok doğal gelen bir soru ancak yanıtı bir o kadar da kolay. Çünkü dediğimiz gibi bazı X-Men filmleri ne kadar uzatılmaya çalışılsa da artık bir çoğunun noktayı koyma zamanı geldi ve bu yüzden de X-Men filmlerine serisi yapılacak olan yeni soluklar getirilmek zorunda. Yani yakında full film izle kalitesinde izleyeceğimiz New Mutant filmi aslında uzun yıllar boyu bölümleri olacak bir çizgi roman film serisinin ilki niteliğinde.

New Mutants ne zaman yayınlanacak?

Marvel stüdyoları 2017 yılında ard arda 3 farklı çizgi roman filmini beyaz perdeyle buluştursa da, 20th Century Fox pekte geride kalmadı. 20th Century Fox yaptığı açıklamada 2018 yılı içerisinde kendi üçlemesini beyaz perdeye blockbuster ile taşıyacağını bildirdi. Beklenen film New Mutants ise film izleyicisi ile 13 Nisan 2018 tarihinde buluşmayı bekliyor.

Ancak 20th Century Fox 2018 yılında sadece New Mutants filmi değil aynı zamanda, yine full hd film izleme olanağı ile izleyeceğiniz Deadpool 2 ve X-Man: Dark Phoenix gibi muhteşem filmleri de film izleyicisinin beğenisine sunacak.

New Mutants filminin konusu ne?

New Mutants çizgi romanından beyaz perdeye uyarlanan ve full film izle seçeneği ile izleyeceğimiz New Mutants filminde, 5 yeni mutant kendilerini çok gizli tutulan bir tesiste ele geçirilmiş olarak bulurlar. Bu 5 yeni mutant bu tesiste kendi istekleri ile bulunmamaktalardır ve bu yüzden de kendilerini kurtarmaları gereklidir. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü kendilerini kurtarmak için ilk önce kendi güçlerinin ve geçmişlerinin tehlikesi ile savaşmak zorundalardır.

Professor X ve New Mutants…
X-Men çizgi romanında New Mutants efsanevi Professor X tarafından eğitiliyorlardı. Ancak yakın tarihte Sir Patrick Stewart artık Xavier rolünü üstlenmeyecek gibi. İşin ilginç yanı ise New Mutants filminin vizyon tarihi açıklandığında Sir Patrick Stewart’ın yerine oynayan yeni Professor X yani James McAvoy’un da filmde yer almadığı bildirildi. Bu yüzden full film izleme imkânında izleyeceğimiz New Mutant filmindeki profesör rolünü üstlenek kişinin yeni bir karakter olduğu sanılıyor!
New Mutants gençler mi yoksa yetişkinler için mi?
Konu X-Men filmleri olunca belki de en farklı izleyici kitlesine sahip filmlerden bahsediyoruz. Ancak bu filmlerin çoğu PG-13 seviyesindeki filmlerdi ta ki film izleyicileri Deadpool ve Logan filmleri ile tanışana kadar. Herkesin full hd film izle kalitesi ile izledikleri Deadpool ve Logan filmleri sayesinde 20th Fox Century daha çok uzun yıllar boyunca R-rated süper kahraman filmlerine yer verecek. Ancak New Mutants bu filmlerden biri olmayacak. MPAA her ne kadar filmin çekimlerinin bitmesine ramak kalaya dek filme her hangi bir rating vermese de, New Mutants filminin PG-13 alması kesin gibi görünüyor.
New Mutants filminin kadrosundan ne haber?
13 Nisan 2018 tarihinde full hd film kalitesinde izleyebileceğimiz bu yeni X-Men filmini seyircisi ile buluşturacak olan yönetmen Josh Boone. Senaryoda ise yine Josh Boone ve Knate Gwaltney yer almakta.
Beyaz perdeye yeni bir soluk getirmesi beklenen bu yeni X-Men filminin oyuncu kadrosuna gelecek olursak, Alice Braga, Anya Taylor- Joy, Blu Hunt, Charlie Heaton, Henry Zaga ve Maisie Williams gibi isimleri bu yeni ve beklenen filmde izleme fırsatı bulacağız.

Yönetmen
Josh Boone
Oyuncular
Alice Braga, Antonio Banderas, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Maisie Williams
Yapım
2020 Filmleri ABD
Tür
Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri
Kategori
-
Süre
-
Dil
Gelecek Film
Etiketler
-
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
 • ibrahimm6106

  Bu sene guzel filimler cıkacak hadi bakalım

 • Yeni mutant

  Kaptan yenimutantlar da inecek var.

 • yağmur

  Hadi bakalım bekliyoruz

 • asalem

  Beyler film 2 nisan 2019 da çıkıyor kim yüklediyse sizi keklemiş

 • Ömer

  Ya iki yıldır bekliyorum şu filmi 13 Nisan 2018 de gelecek dediniz gelmedi hala, yayınlayın artık hiçbir yerde de yok

 • mehmet

  Kardeş 2018 bitti hala çıkmadı yaa
  13 nisan ne

 • 202

  Saçma olmuş bence bune ya hiç alakası yok ki bunun mutanlar la falan bnce ii değil vazgeçin bence

 • hayri

  Çok hoş güzel

 • MUHAMMET

  Bu filmi sabırsızlıkla bekliyorum