Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.

Deadpool 2

  • 2018
  • 100408
  • HD
Deadpool 2
Puanla :
9.6/10 2577

Deadpool 2 2018 1080p Full HD Film izle

Wade Wilson yani Deadpool hayatının aşkı olan Vanessa’yı kaybettikten sonra bir süre intihar etmeyi bile düşünür ve hayattan elini etiğini çeker.
Deadpool’un hayata bağlanması için yeniden önemli bir amaca ihtiyacı vardır, bu amacı da genç bir mutant olan ve Firefist adı verilen çocuğu, gelecekten gelen ve Cable adı verilen bir cyborg’dan koruma görevi ile bulur.

Ancak bu görev hiç de sıradan bir görev değildir, hatta öyle bir görevdir ki Deadpool’un kendine yeni ve süper güçlerle donatılmış bir kahraman takımı kurması gerekir. Evet gibi Deadpool bir süper kahraman olduğu kadar bizden biridir ve artık onun kurduğu takımda en az onun kadar şaşırtıcı, komik ve belayı üzerine çeken cinstendir.

Fakat ne yazık ki bu nedenle kahramanımız Deadpool daha görevin ilk bir saatinde takım arkadaşlarının çoğunu trajikomik kazalara kurban verir ve bu Cable adı verilen güçlü cyborg ile mücadele etmek için geriye sadece bir kaç kişi kalırlar!
Cyborg karşısında yaşamayı beklemediği bu durumlar yüzünden adeta afallayan kahramanımız Deadpool'un git gide zorlu hale gelen mücadelesi bakalım ne sonuç verecek.

Deadpool 2 izle

Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.

Tweetle
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar