Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
IMDB 3.8
7.2/10 25
HD 2 yorum İntensive Care

Alex (Tara Macken), Claire (Leslie Easterbrook) adındaki yaşlı bir kadının yanında hemşire olarak çalışarak biraz para kazanmaktadır. Her ne kadar 1-2 tane bez değiştirmek zorunda kalsa da, yaptığı iş gayet sıradan ve basittir. Bu sırada Claire'in sürekli azarlanan, kötü bahtlı, kem talihli torunu Danny (Jai Rodriguez), mekanın azılı kötüleri Seth ve Rudy (Kevin Sizemore ve Jose Rosete tarafından ustaca oynanıyor) ile bir araya gelir. Bu üçlünün hedefinde Claire vardır. Bunu yapmak için çok basit bir planları vardır. İşler Alex için kötüye gitmeye başlar ve Alex esir alınır... Ama hesaba katmadıkları, ufacık bir detay vardır. Alex kızdığı zaman, ölüm makinasına dönen eski bir asker edasıyla önüne gelen herşeyi yakıp yıkmaya başlar ve Claire'in evini soymaya gelen davetsiz misafirler ile Kedi-fare oyununu kan gövdeyi götürecek, taş üstünde taş kalmayacak şekilde başlatır!

Yönetmen
Jared Bentley
Oyuncular
Jai Rodriguez, Jose Rosete, Kevin Sizemore, Tara Macken
Yapım
2018 Filmleri ABD
Tür
Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri
Kategori
Yabancı Filmler
Süre
80 dk
Dil
Türkçe Altyazılı
Etiketler
-
Filme Yorum Yaz
Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
  • ilkerb

    Iyi film. Teşekkürler.

  • ziyaretçi

    Ilk başta film çok basit kurgulanmış gibi görünüyor fakat sonun çok iyi bağlanmış. Ve filmi bitti diye kapatmayın çünkü film daha bitmedi. Eğlenceli film.